SIA EL.SERVISS ir sertificētu un pieredzējušu elektriķu un inženieru uzņēmums. Mums patīk mūsu darbs, un tāpēc mums sanāk. 

EL.SERVISS piedāvā plašu elektromateriālu sortimentu uz vietas veikalā, kā arī individuālas preču pasūtīšanas iespējas ar maksimāli ātru preču piegādi, jo sadarbojamies ar vadošajiem Latvijas elektroinstalācijas materiālu vairumtirgotājiem! Ienāc: https://elserviss.lv


SIA SPORTA PUNKTS LATVIJA ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2007. gadā.
Sporta Punkts ir profesionāls, atbildīgs un uz klienta vajadzībām vērsts sporta preču tirgotājs un pakalpojumu sniedzējs, kurš ekskluzīvi pārvalda zīmolus, kas pasaulē pazīstami ar kvalitāti un uzticamību gan sportošanai, gan ikdienas vajadzībām.

MŪSU DARBS UN AICINĀJUMS IR

  • piedāvāt kvalitatīvus un inovatīvus sporta apģērbus, apavus un aksesuārus profesionāliem sportistiem, amatieriem un aktīvās atpūtas cienītājiem,
  • nodrošināt individuālu servisu laikā un veikt kvalitatīvu sporta apģērbu apdruku, izšūšanas pakalpojumus,
  • neapstāties pie sasniegtā un nepārtraukti attīstīties jaunu mērķu sasniegšanai.

Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar pasaulē slaveniem sporta apģērbu ražotājiem, saviem klientiem piedāvājam ne tikai jaunākos un tehnoloģiski modernākos ražojumus, bet spējam realizēt jebkuras klientu vēlmes.

Ar lepnumu varam teikt, ka varam piedāvāt jebkuras Jūsu izvēlētās krāsas un modeļus sporta tērpiem un aksesuāriem. Mēs esam nākuši no sportistu vides un labi izprotam problēmas, ar kurām saskaras katrs aktīva dzīves veida cienītājs, tāpēc, veidojot piedāvājamo preču klāstu, pirmajā vietā liekam veselību, komfortu un stilu. Esam slavenās itāļu firmas Erreà, Japānas sporta apavu un apģērbu zīmola Mizuno, Polijā populārā olimpiešu zīmola 4F, kā arī visā Eiropā pazīstamā florbola zīmola EXEL oficiālie pārstāvji Baltijas valstīs.
Salīdzinoši īsā laikā esam atvēruši sešus veiksmīgi darbojošos veikalus Latvijā (Rīgā, Saldū, Talsos, Daugavpilī, Valmierā un Liepājā), kā arī savu pārstāvniecību Lietuvā (Šiauliai).

"MĒS ESAM PAR SPORTISKIEM UN VESELIEM CILVĒKIEM!"

Ienāc: https://sportapunkts.lv

A-GEO ir mērniecības uzņēmums, kas sniedz pakalpojumus gan juridiskām, gan fiziskām personām visā Latvijas teritorijā, kā arī veic pasūtījumus ārpus Latvijas Republikas robežas.

Uzņēmums "A-GEO" ir dibināts 2011. gadā. Tā veiksmīgas attīstības pamatā ir komanda, kas sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem ar daudzu gadu pieredzi savā jomā un ieguldījumiem jaunākajās tehnoloģijās.

Uzņēmums veic plašu pakalpojumu klāstu zemes ierīcības, ģeodēziskos un kadastrālās uzmērīšanas darbos. Attīstoties jaunākajām tehnoloģijām un veicot investīcijas tajās, uzņēmums piedāvā arī lāzerskenēšanu, jeb LiDAR punktu mākoni. Tas paver iespējas iegūt datus no mazāk pieejamām teritorijām, izveidojot precīzus apvidus modeļus. Šāda informācija noder tādās jomās kā mērniecība, mežu inventarizācija, plūdu analīze, krasta erozijas noteikšana, dzelzceļu, autoceļu un elektroapgādes līniju apsekošana, karjeru apsekošana.

Ienāc: https://a-geo.info